Dzik jest dziki i nie policzony, zapraszamy do liczenia

W dniach 21-23 października br. na terenie Nadleśnictwa Ostrołęka zostanie przeprowadzona inwentaryzacja dzików. Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrołęka za pośrednictwem m.in. naszego stowarzyszenia EKOMENA zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego włączenia się w proces liczenia dzików na terenie naszego nadleśnictwa.

 

Dzik jest dziki i nie policzony, zapraszamy do liczenia

W dniach 21-23 października br. na terenie Nadleśnictwa Ostrołęka zostanie przeprowadzona inwentaryzacja dzików. Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrołęka za pośrednictwem m.in. naszego stowarzyszenia EKOMENA zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego włączenia się w proces liczenia dzików na terenie naszego nadleśnictwa.

W zespołach liczących dziki brać udział będą pracownicy Nadleśnictwa, członkowie Polskiego Związku Łowieckiego, i tak jak MY osoby zgłoszone za pośrednictwem zaproszonych do współpracy organizacji i stowarzyszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa w zespole naszego stowarzyszenia EKOMENA, którego koordynatorem jest Pan Wojciech Jarząbek należy złożyć do dnia 13.10.2016 r. do godziny 16.00, podając imię, nazwisko, określić dzień uczestnictwa: 21 lub 22 (można oczywiście w akcji brać udział przez dwa dni), oraz sposób kontaktowania się (najlepiej podając numer telefonu).

Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie pod nr telefonu 502 281 706 i drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły akcji, miejsce i godzina zbiórek itp zostaną przekazane zainteresowanym osobom w terminie późniejszym przez Zespół Zadaniowy Nadleśnictwa Ostrołęka.

Wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia EKOMENA serdecznie zapraszamy.

W.J.  

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

 

Partnerzy:

Klub Płetwonurków ARAPAJMA

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
367
Odsłon artykułów:
267261

Licznik odwiedzin

0327629
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
57
199
4474
311605
19399
16682
327629

Twój IP: 54.82.99.169
02:18 23-03-2019

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

23 marzec 2019

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2019 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.