Znalezione obrazy dla zapytania ognisko

 Zapraszamy 

do udziału w zakończeniu letniego sezonu turystycznego

W tym roku dla członków i sympatyków naszego stowarzyszenia EKOMENA planujemy wycieczkę rowerową zakończoną biesiadą przy ognisku w gościnnej Omulwi państwa Małgorzaty i Bohdana Wojciechowskich w dniu 8 października.

Start rajdu rowerowego o godz. 10.00 spod „pałacyku” przy ul. Gorbatowa (naprzeciwko Galerii Bursztynowa). Trasa wybrana zostanie w dniu wycieczki w zależności od warunków atmosferycznych.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania ogniskoZapraszamy

do udziału w zakończeniu letniego sezonu turystycznego

W tym roku dla członków i sympatyków naszego stowarzyszenia EKOMENA planujemy wycieczkę rowerową zakończoną biesiadą przy ognisku w gościnnej Omulwi państwa Małgorzaty i Bohdana Wojciechowskich w dniu 8 października.

Start rajdu rowerowego o godz. 10.00 spod „pałacyku” przy ul. Gorbatowa (naprzeciwko Galerii Bursztynowa). Trasa wybrana zostanie w dniu wycieczki w zależności od warunków atmosferycznych.

Wariant dłuższego i trudniejszego dystansu prowadzić będzie w kierunku Nowej Wsi Wschodniej, Teodorowa, przeprawę promem, poprzez łęgi nadnarwiańskie w kierunku do Ostrołęki i dalej wzdłuż Narwi do szosy Warszawskiej i majątku Omulew.

Wariant drugi to przejazd ścieżką rowerową wzdłuż ul. Witosa, przez ogródki działkowe do I Armii Wojska Polskiego, dalej ul. Sowińskiego wzdłuż Czeczotki do Narwi, przeprawę przez mostek na Czeczotce, przejazd wzdłuż brzegu Narwi do plaży miejskiej, przejazd pod „starym mostem”, przeprawę przez most Madalińskiego i dalej wzdłuż Narwi do szosy Warszawskiej i majątku Omulew.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat oraz dokonanie opłaty organizacyjnej w wysokości 10 zł w dniu rajdu na miejscu zbiórki. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą wziąć udział w rajdzie i ognisku wyłącznie pod opieką osób dorosłych lub za ich pisemną zgodą przekazaną organizatorom w dniu wycieczki.

Osoby, które pragną dołączyć do nas do towarzystwa przy ognisku zapraszamy bezpośrednio do państwa Wojciechowskich na godzinę 12.00. Dojazd ulicą Warszawską, pomiędzy rondem Łupaszki i mostem na Omulwi.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przekazywać do dnia 6 października br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie nr tel. 664 370 241

 

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy

Zarząd Stowarzyszenia EKOMENA

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

   

Partnerzy:

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
394
Odsłon artykułów:
435472

Licznik odwiedzin

0652185
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
122
143
726
651051
898
2186
652185

Twój IP: 44.197.101.251
08:57 10-12-2023

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

10 grudzień 2023

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2023 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.