http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

Więc długo nie czekając wsiedliśmy do samochodu i udaliśmy się do gniazda bociana a dokładnie w jego okolice.  Zapakowaliśmy poszkodowanego w karton i przetransportowaliśmy do Drozdowa gdzie został na leczeniu ze wstępnych oględzin nie wygląda to najgorzej bocian będzie jeszcze w te wakacje latał i podziwiał świat złamanie nie wygląda najgorzej jak na upadek z wysokości słupa.  Za kilka dni zadzwonimy do ośrodka i zapytamy się o naszego pacjenta i napiszemy jak są jego postępy.   

 

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

   

Partnerzy:

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
394
Odsłon artykułów:
435382

Licznik odwiedzin

0652090
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
27
143
631
651051
803
2186
652090

Twój IP: 44.197.101.251
07:17 10-12-2023

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

10 grudzień 2023

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2023 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.