http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

Więc długo nie czekając wsiedliśmy do samochodu i udaliśmy się do gniazda bociana a dokładnie w jego okolice.  Zapakowaliśmy poszkodowanego w karton i przetransportowaliśmy do Drozdowa gdzie został na leczeniu ze wstępnych oględzin nie wygląda to najgorzej bocian będzie jeszcze w te wakacje latał i podziwiał świat złamanie nie wygląda najgorzej jak na upadek z wysokości słupa.  Za kilka dni zadzwonimy do ośrodka i zapytamy się o naszego pacjenta i napiszemy jak są jego postępy.   

 

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

   

Partnerzy:

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
403
Odsłon artykułów:
447599

Licznik odwiedzin

0676304
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
112
219
1528
672839
4701
2542
676304

Twój IP: 3.236.142.143
10:22 22-06-2024

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

22 czerwiec 2024

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2024 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.