http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

http://www.pniewy.wlkp.pl/files/image/2012/07_26_bociek/B2.JPGW dniu 16.07.2015 roku członkowie naszego stowarzyszenia w osobach Janusz Mieszała i Piotr Nabiałek ratowali bociana. Młody osobnik wypadła z gniazda i złamał jedną łapę, co go uziemiło.  Zatelefonował do nas mieszkanka Jastrząbki z prośbą o pomoc w przetransportowaniu go do ośrodka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie opiekują się bocianami i doprowadzają je do zdrowia.

Więc długo nie czekając wsiedliśmy do samochodu i udaliśmy się do gniazda bociana a dokładnie w jego okolice.  Zapakowaliśmy poszkodowanego w karton i przetransportowaliśmy do Drozdowa gdzie został na leczeniu ze wstępnych oględzin nie wygląda to najgorzej bocian będzie jeszcze w te wakacje latał i podziwiał świat złamanie nie wygląda najgorzej jak na upadek z wysokości słupa.  Za kilka dni zadzwonimy do ośrodka i zapytamy się o naszego pacjenta i napiszemy jak są jego postępy.   

 

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

   

Partnerzy:

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 701 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
372
Odsłon artykułów:
290111

Licznik odwiedzin

0390685
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
996
1061
4524
383308
7668
7904
390685

Twój IP: 34.237.76.249
20:08 17-08-2019

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

17 sierpień 2019

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2019 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.