Na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego i Adama Galanka Prezesa Ostrołęckiego TBS w dniu 14 marca br. delegacja naszego stowarzyszenia w osobach Prezesa Zarządu Bogdan Sokalski ,Wiceprezesa zarządu Wojciecha Jarząbka i Członka Zarządu Piotra Nabiałka wzięła udział w uroczystym otwarciu Stacji Segregacji Odpadów Komunalnych, która miała miejsce w Ostrołęce przy ul. Turskiego.

  Na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego i Adama Galanka Prezesa Ostrołęckiego TBS w dniu 14 marca br. delegacja naszego stowarzyszenia w osobach Prezesa Zarządu Bogdan Sokalski ,Wiceprezesa zarządu Wojciecha Jarząbka i Członka Zarządu Piotra Nabiałka wzięła udział w uroczystym otwarciu Stacji Segregacji Odpadów Komunalnych, która miała miejsce w Ostrołęce przy ul. Turskiego.Pomimo doskwierającego zimna panowała powszechnie pogodna atmosfera a to z powodu udzielającej się licznie przybyłym gościom radości z ukończenia budowy i oddania do użytkowania tej tak ważnej dla ochrony lokalnego środowiska inwestycji. Dziękujemy za zaproszenie i godne przyjęcie.

Zdjęcia i Filmy z uroczystego otwarcia

 

 {phocadownload view=youtube|url=http://youtu.be/hyGxzWf_a6A}

{phocadownload view=youtube|url=http://youtu.be/hAV9nVrPHoM}

{phocadownload view=youtube|url=http://youtu.be/AwJhWPictRM}

NEWSLETTER

Reklama:

Sponsorzy:

 

 

 

 

Patronat medialny:

   

Partnerzy:

MORSY

Ostrołęka

 

Zostaw wiadomość:

Gościmy na stronie:

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
388
Odsłon artykułów:
394069

Licznik odwiedzin

0550370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ilość odwiedzin
44
67
111
547795
4256
2355
550370

Twój IP: 34.228.229.51
06:58 30-11-2021

Pogoda dla Ostrołęki:

swiat pogody.pl

Wiadomości z Ostrołęki:

30 listopad 2021

__________________________

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. __________________________

 Copyright © 2021 Stowarzyszenie EKOMENA  Rights Reserved.